DYREKTOR

ŚWIETOKRZYSKIEGO CENTRUM PSYCHIATRII W MORAWICY

ul. Spacerowa 5

26-026 MORAWICA

  

ogłasza konkurs na stanowisko

 

Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa

Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii  w Morawicy

Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy poszukuje do zatrudnienia psychologów.

Warunki zatrudnienia do uzgodnienia.

Oferty należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy zatrudni specjalistę terapii uzależnień lub w trakcie procesu certyfikacji.

Oferty należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Informuje się kandydatów do pracy, że w dokumentach aplikacyjnych kierowanych do Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy należy zamieszczać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z Ustawą o ochronie danych osobowych, która nakłada na pracodawcę obowiązek posiadania zgody. Dane te nie zostaną udostępnione innym podmiotom.


Oto treść :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji rezerwy kadrowej prowadzonej w ŚCP zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia 2016/679 - RODO.”

                                                                                   ………………………..…..

                                                                                       (data i podpis )
Zgoda jest udzielana dobrowolnie, jednak jej brak uniemożliwi wykorzystywanie dokumentów aplikacyjnych w ramach realizacji rezerwy kadrowej. Dokumenty aplikacyjne kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.